Monter
  • Wrocław
Monter
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Potrafisz lutować metodą na twardo?

Super! Poszukujemy osoby zaangażowanej i gotowej do pracy przy montażu i lutowaiu komponentów do urządzeń chłodniczych

1 zmiana, stała praca od zaraz

Lokalizacja: Nowa Wieś Wrocławska (dojazd pracowniczy z: ul. Na ostatnim groszu, FAT, Ślężna, Letnia, Czekoladowa)

Oczekujemy

  • umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu
  • znajomości zasad BHP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 5000 zł do 5500 zł brutto
  • premię do 800 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku - 1 zmiana 06:00-14:00
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych uprawnień
  • benefity pozapłacowe (wczasy pod gruszą, integracje, karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

Zadania

  • montaż urządzeń chłodniczych
  • testowanie urządzeń m.in. próby szczelności
  • wypełnianie dokumentacji

  • Praca Wrocław
  • Monter Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713