Monter
  • Zimna Wódka
Monter
opolskie, Zimna Wódka, opolskie, Polska
Kelvion Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Kelvion Sp. z o.o. w Opolu poszukuje Montera – Praca od zaraz

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego;

  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie 2 zmianowym;

  • Zdolności manualne;

  • Zaangażowanie oraz chęć do nauki;

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Obsługa elektronarzędzi

  • Obsługa narzędzi pomiarowych

  • Mile widziana umiejętność szczepiania MAG/TIG

  • Mile widziana umiejętność wykonywania prób ciśnieniowych hydraulicznych/pneumatycznych

Zadania:

  • Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną;

  • Realizacja zadań produkcyjnych;

  • Przestrzeganie przepisów BHP.

  • Praca zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • System premiowy

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multi Sport

  • Dofinansowanie posiłków na wewnątrzzakładowej stołówce

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Praca opolskie
  • Monter opolskie
  • Monter Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544