Monter
  • Lublin
Monter
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
"MODERN-EXPO" SPÓŁKA AKCYJNA
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

"MODERN-EXPO" SPÓŁKA AKCYJNA - {{offer.position}

Monter

Lokalizacja
Lublin
Pracodawca
Dodano
21.08.2024
Numer referencyjny
5004_3244

Twój zakres obowiązków:

  • Będziesz kompletować elementy w oparciu o dokumentację techniczną
  • Będziesz odpowiadać za montaż, demontaż podzespołów układów hydraulicznych zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • Będziesz obsługiwać systemy produkcyjne
  • Będziesz realizować zlecenia produkcyjne
  • Zajmiesz się wstępną kontrolą jakości zmontowanych podzespołów
  • Będziesz realizować zadania zgodnie z normami produkcyjnymi
  • Będziesz odpowiadać za przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera na poziomie podstawowym
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Minimalne doświadczenie zawodowe
  • Gotowość do aktywnej pracy i nauki
  • Gotowość do obciążeń fizycznych

To oferujemy:

  • Niepowtarzalną okazję do tworzenia i rozwijania sieci inżynieryjnej w związku z nowym projektem otwarcia zakładu produkcyjnego w Lublinie
  • Stabilne zatrudnienie w Firmie będącej liderem w swojej branży (oddziały w 6-krajach, ponad 3000 Pracowników)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość współpracy z wiodącymi markami na rynku polskim oraz zagranicznym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas na koncie
  • Bogaty pakiet socjalny (system kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków, opieka psychologiczna, spotkania integracyjne)
  • Świetną atmosferę i pracę z ludźmi, dla których nasza firma jest drugim domem

Modern-Expo to międzynarodowy producent i dostawca wyposażenia dla sektora handlu detalicznego. To również opowieść o rozwoju biznesu od podstaw i braku ograniczeń w realizacji marzeń. To dowód na to, że tworzenie firmy w oparciu o wartości sprawdza się nawet w najtrudniejszych czasach. Firma działa od 30 lat i jest jednym z największych partnerów na rynku dostawców rozwiązań ekspozycyjnych w Polsce i na świecie. Jest wśród nas 2600 specjalistów i mimo różnych osobowości i umiejętności jesteśmy zgodni co do jednego - naszej kultury organizacyjnej opartej o partnerstwo i szacunek.

  • Praca Lublin
  • Monter Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748