Monter
  • Wrocław
Monter
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
EBS Ink-Jet Systems Poland Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Monter

Twój zakres obowiązków

  • Montaż podzespołów drukarek przemysłowych na podstawie dokumentacji i szkoleń
  • Kontrola detali produkcyjnych
  • Zgłaszanie przełożonemu napotkanych problemów
  • Dbałość o narzędzia i detale produkcyjne
  • Organizacja pracy na stanowisku

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne - umiejętność składania podzespołów na podstawie otrzymanej dokumentacji i szkoleń
  • Umiejętność obsługiwania prostych narzędzi montażowych i pomiarowych
  • Dokładność, rzetelność i precyzja przy wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w systemie jednozmianowym (pn - pt)
  • Wsparcie i szkolenie na wstępnym etapie zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia interesujących doświadczeń i rozwoju zawodowego
  • Opiekę medyczną
  • Pakiety sportowe Multisport
  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Praca Wrocław
  • Monter Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388