Montażysta wrzecienników
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HACO FAT SP. Z O.O.
20. 7. 2024

Obowiązki

  • Montaż maszyn (w tym wrzecienników)

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe o kierunku mechanicznym
  • chęć nauki i rozwoju – w związku z nietypową specyfiką pracy na stanowisku montażysty wrzecienników zapewniamy przeszkolenie pod opieką doświadczonego pracownika z wieloletnim stażem
  • komunikatywność, skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr)
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień na suwnice
  • umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w systemie jednozmianowym
  • dofinansowanie zajęć sportowych – karta MultiSport
  • prywatna opieka medyczna – Luxmed,
  • grupowe ubezpieczenie na życie – PZU
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

  • Praca Wrocław
  • Montażysta obrazu Wrocław
  • Montażysta dźwięku Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567