Montażysta / Monter Schodów
  • Choroszcz
Choroszcz, Choroszcz, podlaskie, Polska
Schody-Chudziński Piotr Chudziński
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Montaż schodów (schody policzkowe, na beton, na konstrukcji metalowej)
  • Praca na maszynach stolarskich oraz z użyciem elektronarzędzi (piły, frezarki)
  • Praca z litym drewnem
  • Zachowanie czystości oraz porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Precyzji i dokładności w pracy
  • Doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi
  • Doświadczenie w pracy na maszynach stolarskich
  • Doświadczenie w obróbce drewna
  • Prawo jazdy kat.B
  • Doświadczenie przy pracy ze schodami/meblami

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dofinansowanie karty MultiSport

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz.

  • Praca Choroszcz
  • Monter Choroszcz
  • Choroszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536