Montażysta (mechanik - elektryk)
  • Wrocław
dolnośląskie, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Smoltech Technika Zgrzewalnicza Sp. z o.o.
11. 6. 2024

SMOLTECH Technika Zgrzewalnicza Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu specjalizowanych stanowisk i linii produkcyjnych do oporowego zgrzewania metali. Naszymi klientami są firmy z branży metalowej i motoryzacyjnej w Polsce i na świecie. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Mokronos Dolny koło Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • montaż i uruchomienia stanowisk do zgrzewania metali
  • prefabrykacja szaf elektrycznych na podstawie schematów
  • naprawa i konserwacja zgrzewarek oporowych i stanowisk zgrzewalniczych

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dyspozycyjność - wyjazdy serwisowe
  • prawo jazdy kategorii B
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Mile widziane, choć nieobowiązkowe:

  • umiejętność pracy na maszynach konwencjonalnych tj. tokarka, frezarka,
  • umiejętność serwisowania instalacji pneumatycznych i hydraulicznych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy w doświadczonym zespole montażowo-serwisowym
  • umowę na pełny etat, dobre wynagrodzenie + bonusy
  • szkolenia branżowe
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport

  • Praca dolnośląskie
  • Elektryk dolnośląskie
  • Mechanik dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696