MONTAŻYSTA/INSTALATOR ROBOTÓW DLA ROLNICTWA
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Przemysłowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie, powiat: wysokomazowiecki, woj: podlaskie
GAMA GROUP Szepietowscy Sp. J.
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków
-montaż robota według dokumentacji technicznej
-instalacja i uruchomienie robota u klienta
-naprawa drobnych usterek

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : obsługa elektronarzędzi
[Umiejętność 1 : umiejętność pracy w zespole, umiejętność czytania schematów montażowych
[Inne : Wymagania:
-zdolności manualne
-umiejętność pracy w zespole
-sumienność i zaangażowanie
-gotowość na kilkudniowe wyjazdy montażowe
-prawo jazdy kat. B
-obsługa elektronarzędzi
-umiejętność czytania schematów montażowych
-mile widziane umiejętności z zakresu elektryki i elektroniki

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584