Montażysta instalacji HVAC
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Adetronik Sp. z o. o.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Montaż instalacji z branży HVAC, systemów VRF, rooftopów oraz systemów osuszania. Tak, wiemy, jak zapewnić komfort w każdej sytuacji, nawet jeśli  okna są skierowane na  zachód i w lecie panuje tam sauna!

WYMAGANIA:

Czekamy na chętne, zaangażowane i współpracujące osoby, które lubią pracować z innymi ludźmi i mają poczucie humoru! Jeśli masz talent do rozwiązywania problemów i potrafisz połączyć atmosferę w pracy z wydajnością, jesteśmy pewni, że będziemy się świetnie bawić razem.

OFERUJEMY:
  • Pracę od poniedziałku do piątku – tak, weekendy pełne wolności, żebyś mógł zbierać siły na kolejne wyzwania.
  • Umowę o pracę lub zasady B2B – wybierz to, co najbardziej pasuje do Twojego stylu życia (ale nie martw się, w pracy nie będzie dress codeu, haftowane garnitury w komplecie!).
  • Możliwość rozwoju – bo każdy z nas wie, że umiejętności trzeba podnosić, jak temperaturę w zimowy dzień.
  • Wysokiej jakości sprzęty, którymi będziesz pracować – obiecujemy, że nie znajdziesz tu martwego kota z lat 90.
  • Wypłatę na konto – bo gotówka nie jest już w modzie!
  • Pakiet medyczny, zdrowotny oraz fit z dopłatą 50 na 50 – dbamy o Twoje zdrowie i kondycję, bo wiadomo, kto ratuje świat, ten powinien być w formie!

  • Praca Łódź
  • Montażysta obrazu Łódź
  • Montażysta dźwięku Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045