Montażysta instalacji gazowych do samochodów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Landi Renzo Polska Sp.zo.o.
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Landi Renzo Polska Sp. z o.o. - Światowy producent i dystrybutor samochodowych instalacji LPG/CNG.

Opis stanowiska
  • Montaż podzespołów instalacji gazowej i uruchomienie samochodu z napędem gazowym,
  • Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu.

Wymagania
  • Doświadczenia w pracy przy montażu instalacji gazowych w samochodach,
  • Doświadczenia w naprawie samochodów,
  • Wykształcenie min średnie techniczne związane z zawodem mechanika, bądź elektromechanika
  • Kreatywność, samodzielność, sumienność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
  • stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Praca Warszawa
  • Montażysta obrazu Warszawa
  • Montażysta dźwięku Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584