Montażysta hal stalowych - montażysta płyt warstwowych
  • Oborniki
Oborniki, Oborniki, Greater Poland Voivodeship, Polska
REMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Oborniki

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy pracownika do pracy przy montażu płyt warstwowych

Praca od poniedziałku do piątku delegacje w Polsce

Montaż płyt warstwowych zgodnie z wytycznymi oraz planami technicznymi

Nasze wymagania

  • Od pracownika oczekujemy chęci do pracy, zdolności manualnych (montaż płyt warstwowych, obróbek blacharskich, elementów wykończeniowych).
  • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych

Mile widziane

  • Doświadczenie w montażu płyt warstwowych lub w podobnych pracach budowlanych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub osobiste dostarczenie CV do Firmy (Pn-Pt 8:00-15:00).

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REMO

ul. Obornicka 1a – Kowanówko

64-600 Oborniki Wlkp.

Firma REMO producent obiektów stalowych (hale produkcyjne, magazynowe, chłodnie) oraz pawilonów handlowych. Firma istnieje od 1985 roku.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez REMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: ul. Obornicka 1A, 64-600 Kowanówko (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: remo@remo.pl.

  • Praca Oborniki
  • Oborniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696