Montażysta Elektronik
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, śląskie, Polska
Marek Borek Buisness Link Consulting
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Zakres zadań:

•lutowanie elementów elektronicznych,

•kontrola wzrokowa jakości lutowanych elementów,

•sprawdzanie poprawności działania urządzeń,

•rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania produkowanych urządzeń.

Wymagania:

•wykształcenie o kierunku elektronicznym - mile widziane średnie techniczne o kierunku elektronicznym,

•mile widziane doświadczenie w montażu urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych,

•umiejętność pracy w zespole,

•dyspozycyjność.

Oferujemy:

•zatrudnienie w rozwijającej się firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku,

•warunki do rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

•pracę w młodym i dynamicznym zespole,

•korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne).

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648