Montażysta Elektronik
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Śląskie, Polska
ZAMEL
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • montaż podzespołów elektronicznych na płytkach obwodu drukowanego

  • uruchamianie zmontowanych urządzeń elektronicznych

  • montaż elektroniki w obudowy , testowanie

  • naprawa elektroniki

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • skrupulatność

  • dbałość o jakość wykonywanej pracy

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP

  • wykształcenie o kierunku elektronicznym

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • korzyści pozapłacowe (m.in. dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne)

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836