Montażysta
  • Bolesławiec
montażysta
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Jesteśmy zespołem osób, które łączy pasja do motoryzacji, a prace montażowe to dla nas przyjemność.
Oferujemy pracę na 1 zmianę po 8 h, od poniedziałku do piątku. Pracując z nami możesz realizować swoje marzenia i jeszcze Ci za to zapłacimy.
Stań się częścią naszego zespołu - zapraszamy.

Oczekujemy

  • zręcznego posługiwanie się elektronarzędziami
  • dokładności w tym co robisz
  • umiejętności pracy zespołowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i rozwój zawodowy,
  • wynagrodzenie w wysokości 5000 PLN do 6000 PLN brutto miesięcznie w zależności od wiedzy i kwalifikacji
  • pracę na 1 zmianę w otoczeniu prawdziwych pasjonatów

Zadania

  • montaż elementów zabudowy samochodów

  • Praca Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080