Montaż wyposażenia w samochodach serwisowych
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
APN Agencja Pracy
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- montaż różnorodnych elementów w pojazdach wg specyfikacji (regały, skrzynie, półki, uchwyty, pojemniki, blaty, szuflady, etc.)

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność i zaangażowanie

- dobra znajomość j. angielskiego lub holenderskiego

- doświadczenie w pracach technicznych

Mile widziane

- prawo jazdy kat B.

OFERUJEMY:

- holenderską umowę o pracę,

- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,

- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,

- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,

- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 115,5 euro/tydz.),

- holenderskie ubezpieczenie (płatne 36,71 euro/tydz),

- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,

- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,

- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251