Montaż screny teatralnej w dniu 15.10 - 38 zł brutto/h
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ATERIMA WORK
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

  • Pomagać przemieszczać elementy wyposażenia sceny teatralnej

Czego oczekujemy?
  • Dyspozycyjności we wtorek (15.10.2024r.) do pracy 8 godzin od 9:00-17:00.
  • Mile widziany status studenta (brutto=netto)
  • Chęci do pracy
  • Braku przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej

Co oferujemy?
  • Pracę dorywczą w jeden dzień (8 godzin)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Szybką i łatwą możliwość dorobienia sobie dodatkowej gotówki
  • Wynagrodzenie na poziomie 38 zł brutto/h, wypłata do końca następnego tygodnia
  • Miejsce pracy: Kraków ul. Rajska

  • Praca Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251