Montaż okien i drzwi
  • Miłkowice
Miłkowice, Miłkowice, Dolnośląskie, Polska
TERMOOKNA
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Praca w Lipcach (59-222) koło Legnicy
Praca codziennie rozpoczyna się o 7.00 w zakładzie i codziennie jest powrót do domu po pracy. Nie wyjeżdżamy w delegacje na noclegi, noc nasi pracownicy spędzają we własnym łóżku :)
Obowiązki:
Nadzorowanie i koordynacja robót montażowych
Kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami projektowymi
Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
Współpraca z inwestorem
Przestrzeganie przepisów
Czytanie rysunków technicznych
Organizacja pracy na budowie
Bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót i ich odbiór z inwestorem
Wymagania:
Doświadczenie w montażu okien i drzwi
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
Umiejętność pracy z ludźmi i komunikatywność
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność czytania projektów technicznych
Zaangażowanie i odpowiedzialność
Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dziękujemy za przesłane aplikacje, odezwiemy się z pewnością, tylko nie zapomnij zostawić nr telefonu do kontaktu :)
Swoje CV prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres email lub prosimy dzwonić.

  • Praca Miłkowice
  • Miłkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836