Moner opon, 1700/1900 euro na rękę, bez języka, wolne weekendy, praca od zaraz
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Wynagrodzenie około 1700/1900 euro na rękę
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia socjalne – Kindergeld, ubezpieczenie, składki emerytalne
  • Umowę do podpisania przez wyjazdem do pracy
  • Wsparcie ze strony polskojęzycznego koordynatora 24/7
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Bezpłatny proces rekrutacji i zatrudnienia
  • Wolne weekendy
  • Stabilność zatrudnienia
  • PRACĘ OD ZARAZ

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracach wulkanizatorskich np. przy montażu kół
  • Sprawności fizycznej i motywacji do pracy
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • WŁASNE AUTO NA DOJAZDY WYMAGANE

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Firma mieści się w okolicach Regensburga
  • Pracownik odpowiada za wymianę kół, zakładanie opon itp.
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Dwie zmiany TYLKO w ciągu dnia
  • Język obcy NIE jest wymagany

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087