Moderator treści Social Media z j. niemieckim- stacjonarna
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
L.M. Group Poland
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto "Wszystko zależy od ludzi" oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

- moderowanie treści pojawiających się na stronie internetowej w języku niemieckim i angielskim zgodnie z polityką biznesową i regułami etycznymi.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego
- podstawowa wiedza z zakresu kultury, polityki oraz obyczajów panujących w Niemczech
- umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze i obsługi komputera

Nasz klient oferuje:

- międzynarodowe środowisko pracy
- pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenie wprowadzające
- umowę o pracę
- bogaty pakiet benefitów

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Social Media Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388