Modelarz / Ślusarz
  • Skawina
Skawina, Skawina, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Vesuvius Poland sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie narzędzi do zasypywania form (transport z magazynu, zamocowanie na płytach, walidacja, a następnie weryfikacja zgodności z rysunkiem)
  • wykonywanie prostych prac ślusarskich (szlifowanie, wiercenie)
  • nadzór nad narzędziami i sprzętem pomiarowym
  • przygotowywanie dokumentacji
  • wprowadzanie danych do systemu

WYMAGANIA:

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (np. ślusarz)
  • jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym
  • znasz rysunek techniczny narzędzi
  • potrafisz obsługiwać elektronarzędzia (szlifierka, wiertarka, wycinarka) oraz narzędzia pomiarowe
  • potrafisz obsługiwać komputer

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę z Vesuvius Poland, bez pośredników
  • godziny nadliczbowe i weekendy extra płatne 100%
  • dodatek za pracę w nocy 20% od stawki osobistej
  • dodatek frekwencyjny
  • premia produkcyjna uzależniona od wyników
  • nagrody za pomysły pracownicze (program MORE)
  • nagrody jubileuszowe
  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje (np. UDT, SEP)
  • pyszny ciepły posiłek
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku (wczasy pod gruszą, kolonie dla dzieci)
  • dofinansowanie do biletów do kina
  • prywatna opieka medyczna – możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny
  • darmowe porady psychologiczne, prawne i finansowe
  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • Praca Skawina
  • Ślusarz Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190