Mobilny Technik serwisu wózków widłowych
  • Szprotawa
Szprotawa, Szprotawa, Lubuskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!Praca mobilna na terenie: Żar, Żagania, Iłowy, Szprotawy, Zielonej Góry

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – 1.na 12 miesięcy, kolejnąna czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji + premie i dodatki
  • Pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków, w tym zdobycie uprawnień zawodowych (UDT–obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1 kV, GAZ)
  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę –służbowy samochód, telefon, laptop
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia
  • Możliwość realnego awansu
  • Pakiet socjalny –opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Bogaty pakiet benefitów–kartęMultiSport, dofinansowanie biletów do kina, teatru, samochód służbowy do użytku prywatnego, spotkania integracyjne
  • Przyjaznąatmosferę pracy
Oczekujemy:
  • Mocnych podstaw elektrotechniki –znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników
  • Mocnych podstaw mechaniki – znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych orazinstalacji gazowych
  • Wykształcenia min. zawodowego, mile widziane elektrotechniczne
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka
  • Odpowiedzialności, samodzielności
  • Otwartości w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradzania wyposażenia wózków
  • Prawa jazdy kat. B.
Zadania:
  • Diagnozowanie przyczyn i usuwanie awarii przy pomocy dostępnych narzędzi podczas wizyt u klientów
  • Konserwacja i dbanie o odpowiedni stan techniczny wózków widłowych

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Szprotawa
  • Technik Szprotawa
  • Szprotawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523