Mobilny Technik Serwisu LG Electronics
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Teleperformance Polska
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres zadań:
- diagnoza i naprawa urządzeń elektronicznych (m.in. telewizory, pralki, lodówki inne urządzenia elektroniczne), głównie w domu Klienta,
- obsługa procesu serwisowego (w tym rozliczanie zleceń w systemie serwisowym) oraz procesu zamawiania części zamiennych potrzebnych do naprawy,
- wsparcie techniczne Klienta w zakresie w/w produktów: bezpośrednio w domu Klienta lub telefonicznie,
- raporty dotyczące usterek technicznych i wad jakościowych produktów oraz testowanie sprzętu w celu weryfikacji zgłaszanych objawów,
- wsparcie współpracowników Centrum Serwisowego (m.in. w procesie przygotowania sprzętu do naprawy i w zakresie realizacji naprawy),
- utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy,
- praca w Centrum Serwisowym LG Electronics Polska.
Na co zwrócimy uwagę u kandydatów:
- znajomość sprzętu RTV/ AGD w stopniu umożliwiającym zdiagnozowanie problemu oraz naprawienie usterki,
- znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym zrozumienie instrukcji obsługi urządzeń oraz komunikację w przypadku wizyty u Klienta anglojęzycznego),
- dobra organizacja pracy własnej,
- komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej,
- prawo jazdy kat B. – warunek konieczny.
Mile widziane:
- wykształcenie techniczne,
- doświadczenie w serwisowaniu urządzeń RTV/ AGD,
- uprawnienia SEP 1kV.
To oferujemy:
- zatrudnienie w formie umowy o pracę (pełen etat),
- niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
- prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny,
- szkolenia branżowe,
- program Poleć Znajomego - do zdobycia bonusy 500-2000 zł,
- prywatną opieka medyczna w Medicover,
- dofinansowanie do karty Medicover Sport,
- bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków obcych.
Dołącz do naszego zespołu i aplikuj już dziś!

  • Praca Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik ekonomista Warszawa
  • Technik pszczelarz Warszawa
  • Technik odlewnictwa Warszawa
  • Technik awionik Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748