Mobilny technik serwisu
  • Poznań
mobilny technik serwisu
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Stała praca dla mobilnego technika serwisu!

Posiadasz doświadczenie w wykonywaniu napraw urządzeń chłodniczych?

Jeśli praca w jednym miejscu już Cię znudziła i marzysz o mobilnym stanowisku - ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Lokalizacja: praca mobilna (woj. Wielkopolskie)

Oczekujemy

  • doświadczenia wserwisie urządzeń chłodniczych (chillery, rooftopy)
  • wykształcenia min. technicznego
  • posiadania uprawnień na F-gazy oraz prawa jazdy kat. B
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i ukierunkowania na potrzeby klienta

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia
  • premie kwartalne
  • miesięczne bonusy za wsparcie sprzedaży
  • pracę w systemie 1-zmianowym + możliwość nadgodzin
  • samochód służbowy, również do użytku w celach prywatnych
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, wczasy pod gruszą)

Zadania

  • uruchamianie i serwisowanie urządzeń chłodniczych
  • diagnoza i naprawa urządzeń i systemów na terenie firmy klienta
  • modernizacje urządzeń

  • Praca Poznań
  • Technik Poznań
  • Technik awionik Poznań
  • Technik kelner Poznań
  • Technik pszczelarz Poznań
  • Technik odlewnictwa Poznań
  • Technik ekonomista Poznań
  • Technik elektryk Poznań
  • Technik elektronik Poznań
  • Technik handlowiec Poznań
  • Technik mechanik Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190