Mobilny Serwisant w Dziale Serwisu Technicznego Diversey
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Logeo Wojciech Mirosław
16. 8. 2024

Firma Diversey Polska poszukuje Mobilnego Serwisanta do obsługi technicznej maszyn sprzątających Taski oraz systemów dozujących profesjonalne środki czyszczące.Obszar działania: województwo podlaskie, dolnośląskie, śląskie.

Obowiązki

  • Utrzymywanie sprawności maszyn sprzątających, urządzeń oraz instalacji technicznych eksploatowanych przez klientów Diversey poprzez realizację wizyt typu awaria i przegląd,
  • Wykonywanie montaży urządzeń dozujących obejmujących instalację, kalibrację i przeszkolenie personelu klienta,
  • Przeprowadzanie konsultacji oraz udzielanie porad technicznych oraz technologicznych,
  • Przeprowadzanie szkoleń z obsługi maszyn i urządzeń,
  • Tworzenie protokołów serwisowych z wizyt przy użyciu aplikacji (ipad),
  • Zarządzanie magazynem Vanstock (zamawianie, przyjmowanie i wydawanie towarów, inwentaryzacja),
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

  • Wykształcenie: techniczne, min. średnie,
  • Doświadczenie: obsługa techniczna urządzeń u klientów, min. 3 lata,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Praktyczna wiedza i umiejętności w obszarze hydrauliki, mechaniki i elektryki,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta,
  • Samodzielność,
  • Uprawnienia: elektryczne SEP 1kW, książeczka sanepid,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od terminowości wykonywanych zleceń,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Auto służbowe lub zwrot kosztów korzystania z samochodu (przy umowie B2B),
  • Komplet narzędzi do wykonywania zleceń + narzędzia IT (telefon, laptop, ipad),
  • Profesjonalne szkolenia.

  • Praca Białystok
  • Serwisant Białystok
  • Pracownicy uczelni w Polsce Białystok
  • Doradca podatkowy w Polsce Białystok
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536