Mobilny Przedstawiciel Handlowy
  • Trzciniec
kujawsko-pomorskie, Trzciniec, kujawsko-pomorskie, Polska
L.M. Group Poland
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto Wszystko zależy od ludzi oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Mobilnego Przedstawiciela Handlowego.

L.M. Group Poland Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25182

Numer referencyjny: 07/10/2024

Miejsce pracy: Trzciniec

Chcesz pracować w dynamicznym środowisku, w którym Twoje zaangażowanie będzie doceniane, a rozwój zawodowy to codzienność? Dołącz do nowoczesnej firmy drukarskiej, oferującej innowacyjne rozwiązania dla klientów biznesowych. Razem z nami nie tylko pozyskasz nowych klientów, ale również stworzysz silne, długotrwałe partnerstwa, które są kluczem do sukcesu w tej branży.

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych szeroką gamą produktów drukarskich, od etykiet po taśmy i wiele więcej.
  • Prowadzenie spotkań online, gdzie Twoje umiejętności komunikacyjne i zaangażowanie będą kluczowe w budowaniu relacji z klientami.
  • Budowanie trwałych, profesjonalnych relacji z klientami, zapewniając im obsługę na najwyższym poziomie i stając się ich zaufanym partnerem w biznesie.
  • Tworzenie i prezentowanie ofert handlowych dostosowanych do potrzeb klientów.
  • Udział w szkoleniach, które wspierają Twój rozwój - bo w naszej firmie zawsze dążymy do doskonałości!

To jak, gotowy na nowe wyzwania?

Kogo szukamy:

  • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (osiągnięcia będą dodatkowym atutem).
  • Znajomość branży drukarskiej mile widziana, ale nie jest wymagana.
  • Biegłość w obsłudze komputera i programów biurowych.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, konsekwencja w dążeniu do celu oraz talent do negocjacji i prezentacji.

Jeśli spełniasz te kryteria, ta rola jest dla Ciebie!

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę - w końcu chcemy, abyś z nami został na dłużej!
  • Atrakcyjną podstawę i wysoką premię uzależnioną od Twoich wyników!
  • Pełne wsparcie - zaczynasz od mocnego onboardingu, w tym 3-tygodniowe szkolenie, które da Ci solidny start!
  • Wszystkie narzędzia potrzebne do sukcesu: laptop, telefon, materiały marketingowe, a do tego wsparcie merytoryczne.
  • Ciągły rozwój: szkolenia, współfinansowanie ubezpieczenia na życie i... wyjścia integracyjne, bo u nas praca to także przyjemność!

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690