Mobilny Operator Monitoringu, Zgorzelec-Lubań
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
30. 3. 2024

Jesteśmy jedną z największych firm w branży bezpieczeństwa, ochrony i usług utrzymania czystości w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Od ponad 30 lat dbamy o bezpieczeństwo wielu firm i gospodarstw domowych.

Miejsce pracy: Zgorzelec

Obowiązki:

  • dokonywanie ujęć sprawców kradzieży
  • dbanie o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepu
  • obsługa monitoringu - zgrywanie materiału
  • praca z dokumentacją obiektową

Wymagania:

  • dyspozycyjność
  • niekaralność
  • komunikatywna znajomość języka polskiego
  • doświadczenie w ochronie obiektów handlowych
  • mile widziany własny środek transportu
  • umiejętność obsługi komputera i smartfona

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie, stawka 25 zł netto/godz.

  • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń

  • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED

  • Możliwość skorzystania z karty Multisport i ubezpieczenia NNW Generali na preferencyjnych warunkach

Umowa zlecenie, stawka 25 zł netto/godz.

Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń

Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem

Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

- wysyłając swoje CV

- telefonicznie: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem: 8.8.5 8.7.7 5.5.6

- wysyłając SMS o treści: Imię i Nazwisko - Zgorzelec

  • Praca Zgorzelec
  • Operator Zgorzelec
  • Operator maszyn Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315