Mobilny agent ochrony - 23 netto/godz.
  • Brzeg
Brzeg, Brzeg, opolskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
28. 3. 2024

Firma Seris Konsalnet Holding S.A. Jest największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security

Poszukujemy mobilnego pracownika ochrony do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony naszych klientów oraz obiektów, podróżując między różnymi lokalizacjami:

Oława - Brzeg - Nysa (cztery sklepy spożywcze, łącznie około 200 godzin w miesiącu)

Obowiązki:

  • Monitorowanie systemów alarmowych i kamer monitoringu, reagowanie na wszelkie sytuacje awaryjne lub nieprawidłowości.
  • Współpraca z zewnętrznymi służbami porządkowymi lub innymi służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w miejscach pracy.
  • Raportowanie wszelkich incydentów lub nieprawidłowości w sposób zgodny z polityką firmy.

Wymagania:

  • niekaralność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku ochroniarza
  • umiejętność obsługi systemów alarmowych i kamer monitoringu
  • prawo jazdy kategorii B i własne auto będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie, stawka 23zł netto/godz.
  • stabilne zatrudnienie i elastyczny grafik
  • dopłata do dojazdów
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej LUXMED oraz ubezpieczenia NNW Generali

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

- wysyłając swoje CV

- telefonicznie: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 pod numerem: 885 877 556

- wysyłając SMS o treści: Imię i Nazwisko - pracownik mobilny

  • Praca Brzeg
  • Agent ubezpieczeniowy Brzeg
  • Agent ubezpieczeniowy Brzeg Dolny
  • Brzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714