Mobile SDK Developer
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Piwik PRO
20. 8. 2024

Dołącz do naszego wyjątkowego zespołu produktowego, składającego się z pięciu doświadczonych weteranów deweloperów, którzy wspólnie pracują nad rozwiązaniem kluczowych wyzwań przy użyciu różnorodnych technologii. Nasza praca obejmuje rozwijanie funkcjonalności takich jak nowe źródła danych dla produktu oraz tworzenie nowych bibliotek open source dla aplikacji internetowych i mobilnych. Ponadto intensywnie pracujemy nad integracją naszego produktu z innymi rozwiązaniami, aby zapewnić jego zgodność z różnymi ekosystemami aplikacji. Niedawno stworzyliśmy innowacyjne narzędzie do migracji, umożliwiające import danych z Google.

W zespole będziesz pracować bezpośrednio z drugim, bardzo doświadczonym w zagadnieniach mobilnych deweloperem, który jest z nami od wielu lat. Poszukujemy kogoś, kto razem z nim stworzyłby nasz mobilny tandem.

Kogo poszukujemy?

Szukamy osób z minimum 5-letnim doświadczeniem w pracy komercyjnej, które cenią współpracę, budowanie relacji oraz wsparcie i chcą wychodzić poza dotychczas poznane technologie.

Odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli szanujesz otwarte środowisko pracy, gdzie każdy głos jest słyszany, a pomysły są mile widziane. Poszukujemy osób zainteresowanych wspólnym budowaniem i rozwojem naszego portfolio integracji, chcących mieć wpływ na jego kształt oraz podejmowanie kluczowych decyzji związanych z architekturą integracji.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Praca z wieloma technologiami przy implementacji naszych SDKów - tworzenie nowych funkcjonalności oraz ulepszanie istniejących na podstawie dostarczanych specyfikacji
  • Analiza wymagań biznesowych oraz kreatywne poszukiwanie i dobór rozwiązań dla pojawiających się problemów
  • Zapewnianie najlepszej jakości i wydajności tworzonego kodu
  • Testowanie tworzonego oprogramowania oraz przeprowadzanie code review
  • Prowadzenie komunikacji z innymi zespołami produktowymi
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej implementowanych rozwiązań

By odnaleźć się w tej roli, potrzebne są:

  • Doświadczenie w pracy z Androidem, uwzględniając:
  • Kotlin
  • Java
  • Jetpack Compose
  • XML
  • Doświadczenie w pracy z REST API
  • Znajomość systemu kontrolowania wersji Git z użyciem GitFlow
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Doświadczenie w wydawaniu SDK dla platform mobilnych
  • Znajomość procesu publikacji aplikacji w sklepie Google Play
  • Biegła znajomość języka polskiego (B2/C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)

Mile widziane, ale nie wymagane:

  • Doświadczenie w pracy z iOSem, uwzględniając:
  • Swift
  • Objective-C
  • UIKit
  • SwiftUI
  • Znajomość Flutter
  • Dart
  • Znajomość React Native
  • TypeScript
  • Doświadczenie w pracy z Kotlin Multiplatform
  • Kotlin
  • Doświadczenie z CI/CD
  • Fastlane
  • GitHub Actions
  • Znajomość procesu publikacji aplikacji w App Store

Co Cię czeka po przesłaniu CV:

  • Rozmowa wprowadzająca (ok. 40 min) z pracownikiem zespołu HR
  • Rozmowa techniczna (ok. 2h) z zespołem
  • Informacja zwrotna

Dołączając do nas możesz liczyć na:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 20 000 - 28 000 zł netto (kwota na fakturze, kontrakt B2B) lub 16 600 - 23 200 zł brutto (UoP)
  • Możliwość dzielenia się swoją wiedzą i wpływ na naszą strategię i działania, a także nauka od innych doświadczonych członków zespołu
  • Pracę w jednej z szybciej rozwijających się technologicznych firm produktowych w Polsce
  • Transparentną komunikację wewnętrzną – szeroki wgląd w biznes i wyniki, otwarte zespołowe sprint reviews
  • Elastyczne warunki współpracy – możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie w pełnym wymiarze, jak również z naszego biura we Wrocławiu
  • Budżet rozwojowy na szlifowanie posiadanych umiejętności i nabywanie nowych, dostęp do książek branżowych i kursów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kafeterię MyBenefit
  • Miesięczny pełnopłatny sabbatical po każdych 5 latach współpracy
  • Wewnętrzny program poleceń z przyjemnym bonusem (5k PLN) za skuteczne ściągnięcie do zespołu znajomych specjalistów
  • Super ekipę i atmosferę współpracy typową dla firm technologicznych (cenimy sobie nieformalne podejście)

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648