MLOps Engineer
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
j-labs
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Projekt:

  • Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za rozwój wysoce skalowalnej infrastruktury uczenia maszynowego w projekcie związanym z zarządzaniem kampaniami reklamowymi.
  • Stack: Python, AWS, Linux (Bash), Snowflake/S3, Tensorflow/PyTorch, K8S, IaaC (Terraform), GithubActions/Airflow, Spark.
  • Zespół składa się z Inżynierów MLOps, Inżynierów Machine Learning oraz Data Scientist.
  • Praca oparta jest o metodykę Scrum; długość sprintów – 2 tygodnie.
  • Zespół będzie bezpośrednio współpracował m.in. z developerami z USA – wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Wymagania:

  • Min. 7-letnie, inżynierskie doświadczenie w branży IT.
  • Doświadczenie w pracy z Pythonem.
  • Doświadczenie z Infrastructure as a Code (Terraform), rozwiązaniami chmurowymi (preferowany AWS, np.: Sagemaker, AWS Step/Lambda)
  • Znajomość narzędzi CI/CD (np. GithubActions, Airflow).
  • Znajomość narzędzi ETL / Big Data (np. MapReduce, Spark, Flink, Kafka, Docker, Kubernetes, etc.).
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitorowania (np. Prometheus, Grafana).
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość popularnych bibliotek ML (np. TensorFlow, PyTorch, Spark ML).

Zadania:

  • Projektowanie i rozwijanie wysoce skalowalnej infrastruktury uczenia maszynowego wspierającej wysoką przepustowość i niskie opóźnienia.
  • Obsługa modeli uczenia maszynowego dla aplikacji zewnętrznych, zapewniając, że są one dostępne, skalowalne i bezpieczne.
  • Zarządzanie wersjami modeli i zapewnianie, że klientom udostępniana jest odpowiednia wersja
  • Implementacja narzędzi monitorujących w celu śledzenia wydajności, stanu i wykorzystania platformy, monitorowanie wydajności wdrożonych modeli,
  • Stała optymalizacja systemu obsługi ML: dążenie do poprawy wydajności, niezawodności i szybkości szukając możliwości uproszczenia i automatyzacji zadań przy zachowaniu wysokich standardów jakości
  • Eksperymentowanie z nowymi skalowalnymi architekturami uczenia maszynowego i tworzenie szybkich prototypów
  • W zależności od Twoich umiejętności i doświadczenia, będziesz mieć możliwość technicznego prowadzenia zespołu.

Dlaczego j-labs?:

  • Stabilna finansowo i ugruntowana pozycja na rynku.
  • Długofalowa współpraca – nie patrzymy przez pryzmat 1 projektu.
  • Masz możliwość zmiany projektu i przestrzeń do budowania swojej ścieżki zawodowej zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.
  • Masz przestrzeń do rozwoju (m.in. Talk4Devs, blog techniczny, gildie technologiczne) i wymiany wiedzy z ekspertami w swojej dziedzinie (średnia doświadczenia naszych inżynierów to 9+ lat).

  • Praca Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648