Młodszy ustawiacz maszyn CNC
  • Świebodzin
Świebodzin, Świebodzin, Lubuskie, Polska
Randstad Polska
17. 4. 2024

Firma, która jest liderem w branży tartacznej i płytowej rozbudowuje swój zespół i poszukuje zmotywowanych do działania Operatorów CNC.
Masz już pierwsze doświadczenie na tym stanowisku?
Świetnie się składa, czekamy właśnie na Ciebie!
Nie czekaj, aplikuj i zostań pracownikiem firmy, która jest liderem w swojej branży.
Oferujemy:
- umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
- wynagrodzenie od 5500 do ok. 7000 brutto (zależy od doświadczenia)
- możliwość uzyskania premii (do 15% wynagrodzenia)
- pakiet benefitów (owocowe wtorki, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, możliwość nauki j. angielskiego)
- pracę w systemie 3 zmianowym
Zadania:
- podstawowa obsługa maszyn numerycznych CNC
Oczekujemy:
- pierwszego doświadczenia w pracy przy obsłudze maszyn
- gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
- odpowiedzialności, sumienności i motywacji do pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Świebodzin
  • Operator maszyn Świebodzin
  • Świebodzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075