Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ER Group
18. 9. 2024

Dla naszego klienta, lidera z obszaru bankowości, poszukujemy komunikatywnych osób do zespołu obsługi klienta i wsparcia sprzedaży.

Przed rozpoczęciem pracy pracodawca zapewnia pełnie wdrożenie do wszystkich obowiązków.

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny z klientami banku,
  • nawiązanie długofalowych relacji z klientami i sprzedaż produktów bankowych,
  • wspieranie klientów w wyborze produktów i usług bankowych,
  • rekomendacja indywidualnych rozwiązań w odpowiedzi na potrzeby klientów.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku lub w obsłudze klienta,
  • komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • niekaralność,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • chęć rozwoju i poszerzania kompetencji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • jasny system premiowy,
  • szereg benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • szkolenia zawodowe,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • dla osób z doświadczeniem możliwość pracy w modelu hybrydowym,
  • świetną atmosferę pracy,
  • wsparcie doświadczonych specjalistów,
  • jasną ścieżkę rozwoju oraz dużo szkoleń zawodowych.

  • Praca Kraków
  • Tajemniczy klient Kraków
  • Doradca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Doradca rolniczy Kraków
  • Doradca inwestycyjny Kraków
  • Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584