Młodszy Technolog - Szwalnia
  • Gutowo Małe, k. Wrześni
wielkopolskie, Gutowo Małe, k. Wrześni, wielkopolskie, Polska
SIGVARIS S.A.
29. 8. 2024

SIGVARIS S.A. należy do szwajcarskiej firmy SIGVARIS GROUP, który jest światowym liderem w produkcji medycznej odzieży uciskowej.

Obecnie do Zespołu Produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Wsparcie w nadzorowaniu procesów technologicznych w dziale szwalni
  • Współpraca w zakresie wprowadzania innowacji i usprawnień
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów technologicznych produkcji wyrobów ortopedycznych

  • Tworzenie prototypów, wzorów
  • Analiza jakości i efektywności produkcyjnych procesów wytwarzania
  • Monitorowanie zużycia surowców do produkcji, weryfikacja jakości i ilości surowców wykorzystanych do produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Technolog Produkcji, Inżynier Materiałowy, Inżynier Produkcji, Inżynier Jakości lub pokrewne
  • Doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji technicznej, opisywaniu procesów i tworzeniu receptur
  • Znajomość procesów technologicznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w szwalni
  • Znajomość AutoCad
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku
  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544