Młodszy Technolog Szwalni
  • Gutowo Małe, k. Wrześni
wielkopolskie, Gutowo Małe, k. Wrześni, wielkopolskie, Polska
SIGVARIS S.A.
27. 8. 2024

SIGVARIS S.A. należy do szwajcarskiej firmy SIGVARIS GROUP, który jest światowym liderem w produkcji medycznej odzieży uciskowej.

Obecnie do Zespołu Produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych procesów technologicznych i rozwijaniu produktów
  • Przeprowadzanie prac technologicznych w ramach procesów produkcji wyrobów ortopedycznych
  • Zgłaszanie pomysłów i usprawnień w ramach optymalizacji procesu produkcji, oraz uczestniczenie we wdrażaniu pomysłów
  • Monitorowanie zużycia surowców do produkcji, weryfikacja składu i ilości surowców wykorzystanych do produkcji
  • Tworzenie prototypów, wzorów
  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentacji produkcyjnej, instrukcji, wytycznych stanowiskowych
  • Prowadzenie nadzoru nad sprzętem pomiarowo- kontrolnym
  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby spółki

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego (mile widziane z takich obszarów jak: materiałoznawstwo, jakość, produkcja)
  • Doświadczenia w prowadzeniu dokumentacji technicznej, opisywaniu procesów i tworzeniu receptur
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętność przekazywania wiedzy innym podczas szkoleń
  • Nastawienia na współpracę
  • Dobrej organizacji pracy i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań
  • Znajomości procesów technologicznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w szwalni
  • Mile widziana znajomość obsługi programu AutoCad
  • Mile widziana znajomości języka angielskiego min B1

Kandydatom oferujemy:

  • Oferujemy pełne wsparcie we wdrożeniu i poznaniu procesów produkcyjnych i technologicznych
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej międzynarodowej, organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023
  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544