Młodszy Technolog
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
2. 9. 2024

mlodszy-technolog-6

Obowiązki

  • bieżąca kontrola i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej,
  • uczestnictwo w projektach inwestycyjnych i modernizacyjnych, związanych z Działem ds. Badań i Rozwoju,
  • współpraca z Działem Handlowym w zakresie opracowania próbek dla klientów, wyjaśniania problemów jakościowych, reklamacji,
  • kontrola jakości surowców i zgodnością atestów z deklarowanymi przez producenta wymaganiami technicznymi,
  • udział w opracowywaniu receptur systemów, norm zużycia surowców i dokumentacji technicznej i technologicznej,
  • przeprowadzanie prób i wdrożeń nowych produktów,
  • opiniowanie reklamacji klientów i opracowywanie działań naprawczych,
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie optymalizacji i nowych wyrobów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne (preferowane kierunki: inżynieria chemiczna, technologia chemiczna),
  • dobra znajomości języka angielskiego,
  • doświadczenie w obszarze produkcji będzie dodatkowym atutem(mile widziane doświadczenie w procesie polimeryzacji),
  • doświadczenie w pracy z dokumentacją technologiczną branży chemicznej,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na zmiany,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność skutecznego działania w sytuacjach stresowych,
  • znajomość programów Chemcad/ Autocad/ Aspen.

Oferujemy

  • interesująca, ciekawa i rozwojowa praca w organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie
  • przyjazna atmosfera pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • możliwość odbycia szkoleń interpersonalnych
  • atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz studiów podyplomowych; siłownia)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544