MŁODSZY TECHNOLOG
  • Dęblin
Dęblin, Dęblin, lubelskie, Polska
Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 1 S.A.
11. 9. 2024

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. W ŁODZI lider rynku lotniczego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: MŁODSZY TECHNOLOG

OBOWIĄZKI

  • udział w projektowaniu procesów technologicznych związanych z wykonywaniem wyrobów kompozytowych
  • uczestnictwo w optymalizacji procesów produkcyjnych pod względem technicznym i ekonomicznym
  • udział we wdrażaniu i ocenie opracowanych procesów technologicznych
  • udział w prowadzonych pracach badawczo-rozwojowych
  • analizowanie jakości produkcji wyrobów kompozytowych i opracowywanie działań korygujących

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej kierunkowe: inżynieria materiałów kompozytowych lub pokrewne)
  • znajomość technologii wykonywania wyrobów kompozytowych (metoda ręczna, infuzji, prepreg)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość środowiska CAD/CAM
  • zaświadczenie o niekaralności
  • w trakcie zatrudnienia na tym stanowisku wymagane jest uzyskanie koncesji w myśl Ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży
  • Grupowe ubezpieczenie na życie i medyczne
  • Stabilne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Praca Dęblin
  • Dęblin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838