Młodszy Technik Obsługi Maszyn
  • Gutowo Małe, k. Wrześni
wielkopolskie, Gutowo Małe, k. Wrześni, wielkopolskie, Polska
SIGVARIS S.A.
28. 8. 2024

SIGVARIS S.A. należy do szwajcarskiej firmy SIGVARIS GROUP, który jest światowym liderem w produkcji medycznej odzieży uciskowej.

Obecnie do Zespołu Produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie maszyn dziewiarskich do pracy
  • Prowadzenie procesu farbowania wyrobów kompresyjnych
  • Nadzorowanie oraz bieżąca obsługa maszyn
  • Monitorowanie działania maszyn, mające na celu zminimalizowanie wskaźnika przestojów oraz awarii
  • Nadzór nad jakością wyrobu i samokontrola wykonywanej pracy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego lub zmysłu technicznego
  • Doświadczenia w pracy na produkcji z maszynami w ruchu
  • Dobrej organizacji pracy i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań
  • Nastawienia na współpracę

Kandydatom oferujemy:

  • Oferujemy pełne wsparcie we wdrożeniu i poznaniu procesów produkcyjnych i technologicznych
  • Przygotowany plan wdrożenia na pierwsze tygodnie pracy
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej międzynarodowej, organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023
  • Umowę o pracę i system premiowy
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku

  • Praca wielkopolskie
  • Technik wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544