Młodszy Technik ds. Jakości
  • Jaryszki
wielkopolskie, Jaryszki, wielkopolskie, Polska
Apator Powogaz SA
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Systematyczne sprawdzanie dostarczanych przez Dostawców komponentów, półfabrykatów, a także wyrobów gotowych wytwarzanych podczas procesu produkcyjnego. Kontrola na podstawie przygotowanej dokumentacji technologiczno-jakościowej oraz przy wsparciu nowoczesnych systemów informatycznych.
  • Audytowanie procesu produkcyjnego bądź dostawców w celu zapewnienia zgodności z określonymi standardami jakościowymi. Analiza danych dotyczących jakości, w tym raportowanie wyników i identyfikacja obszarów wymagających poprawy.
  • Kontrola wymiarów i przeprowadzanie analizy wymiarowej detali, podzespołów, zespołów narzędzi, przyrządów i pomocy technologicznych.
  • Ocena i odbiór jakościowy pierwszych sztuk detali bądź wyrobów.
  • Rejestrowanie wszystkich niezgodności w systemach. Odseparowywanie niezgodnego materiału przed dopuszczeniem w dalszy proces.
  • Monitorowanie zmienności i procesów w kontekście metodyki prewencyjnego zarządzania jakością.
  • Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji jakościowej.
  • Wsparcie w zakresie reklamacji poprzez realizację logistyki reklamacyjnej (pakowanie wyrobów, odbieranie paczek, rejestrowanie zgłoszeń do systemów i protokołów).
  • Bieżąca współpraca z innymi działami spółki, takimi jak dział produkcji, inżynierii jakości czy też inżynierii procesu/technologii aby wprowadzać działania natychmiastowe bądź usprawnienia procesowe.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne.
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w dziale Jakości.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowym.
  • Podstawowa znajomość systemów MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność, sumienność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Znajomość narzędzi jakościowych (np. 8D, PDCA, Pareto, 5WHY).

To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w międzynarodowej grupie (komunikacja w języku angielskim).
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną za 1 zł.
  • Atrakcyjne dofinansowanie do wypoczynku.
  • Pracownicze apartamenty w Kołobrzegu dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dofinansowanie karty MULTISPORT.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Preferencyjne pożyczki dla pracowników.
  • DARMOWY TRANSPORT AUTOBUSEM PRACOWNICZYM, a jeżeli masz własny samochód – DOPŁACIMY TOBIE DO PALIWA.
  • Parking pracowniczy.
  • Dofinansowanie do posiłków (CODZIENNIE SMACZNY POSIŁEK JUŻ OD 6 zł).
  • Kawa i herbata na wyciągnięcie ręki – mamy automaty z gorącymi napojami, które są częściowo dofinansowane.
  • Strefa wypoczynku dla pracowników.
  • Opieka psychologa i inne programy pracownicze.

  • Praca wielkopolskie
  • Technik wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544