Młodszy specjalista, Wydział Serwisu Systemu Pomiarowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy
28. 9. 2024

Obowiązki

  • Serwisowanie czujników sieci obserwacyjno-pomiarowej ( wiatromierze, barometry, czujnik temperatury i wilgotności)
  • Serwisowanie czujników systemu AWOS
  • Serwisowanie i obsługa stacji telemetrycznych
  • Budowa i przenoszenie stacji telemetrycznych

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Uprawnienia SEP do 1kV
  • Wiedzę praktyczną i wykształcenie z zakresu elektryki, elektroniki, mechatroniki, lub automatyki
  • Umiejętność w zakresie wykonywania drobnych prac warsztatowych
  • Predyspozycje do pracy w terenie, umiejętność obsługi elektronarzędzi, brak przeciwskazań do pracy
  • Praktyczna umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Predyspozycje do pracy w terenie, umiejętność obsługi elektronarzędzi, brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

Mile widziane

  • Doświadczenie w serwisie aparatury pomiarowej,
  • Uprawnienia SEP Grupa I w zakresie eksploatacji instalacji i urządzeń elektrycznych do 1 kV + uprawnienia do prac kontrolno- pomiarowych urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych do 1 kV,
  • Praktyczna znajomość techniki mikroprocesorowej, automatyki przemysłowej, elektroniki,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • Podstawy programowania w języku C (zmiana konfiguracji urządzeń),
  • Umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej (aktualizacja schematów),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, czytanie dokumentacji technicznej

  • Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w Instytucji o 100 letniej tradycji, nastawionej na innowacje
  • i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • Umowę o pracę.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Uczestniczenie w targach branżowych na całym świecie.
  • Szkolenia, możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji.
  • Pracowniczy Program Emerytalny.
  • Tworzenie wyjątkowych, luksusowych produktów.
  • Możliwość awansów pionowych i poziomych.
  • Pracownicze Plany Kapitałowe.
  • Specjalistyczne branżowe wydawnictwa.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392