Młodszy Specjalista w Pionie Zakupu Art. Spożywczych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
KAUFLAND
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i wsparcie kupca w realizacji działań mających na celu zapewnienie pełnej dostępności oraz szerokiego i atrakcyjnego asortymentu dla naszych klientów
  • współpraca z innymi działami firmy (Departament Marketingu, Logistyki i Dział Jakości)
  • przygotowywanie i analiza danych oraz monitorowanie działań konkurencji
  • przygotowywanie porozumień i umów z dostawcami oraz wprowadzanie danych do systemu SAP
  • kontakt z dostawcami na szczeblu krajowym i międzynarodowym (komunikacja w języku angielskim lub niemieckim)

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel - podstawowe funkcje matematyczne, filtry, sortowanie danych, tabele przestawne; Power Point, Word)
  • umiejętność swobodnej komunikacji w mowie i piśmie w języku angielskim lub niemieckim (min. poziom B2)
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów
  • analityczne i kreatywne myślenie, umiejętność pracy w zespole oraz rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • zainteresowanie branżą handlową oraz aktualnymi trendami na rynku spożywczym

To oferujemy

  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie od 5700 zł brutto
  • indywidualne możliwości rozwoju
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku
  • pracę w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym w centralnej części miasta z bogatą infrastrukturą (m. in.: własny klub fitness, restauracja oraz biblioteka, pokój do pracy dla rodzica z dzieckiem, pokój kreatywny)
  • bogaty pakiet benefitów (m. in.: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, bony oraz upominki z okazji świąt, działania wellbeingowe, program grupowego ubezpieczenia na życie, zniżki u partnerów biznesowych, możliwość korzystania z e-auta do celów prywatnych)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • siłownia w biurze
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony towarowe
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

KAUFLAND

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, której siłę stanowi kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Co sprawia, że jesteśmy wyjątkowi? Efektywność, dynamika i fair play. Dołącz do naszego zespołu w Departamencie Zakupu i dbaj o potrzeby naszych klientów poprzez tworzenie zróżnicowanego i atrakcyjnego asortymentu. Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista SEO Wrocław
  • Specjalista SEM Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690