Młodszy Specjalista w Dziale Utrzymania Ruchu (Staż Absolwencki)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Niesamowita szansa na rozwój kariery dla absolwentów inżynierii! Dla naszego światowego klienta, poszukujemy osób, które chcą wziąć udział w międzynarodowym programie stażowym (zatrudnienie na UoP) i rozwijać swoje umiejętności w Dziale Utrzymania Ruchu. Będziesz mieć okazję poznania kilku zakładów w Polsce oraz możliwość wyjazdu do Wiednia, aby tam rozwijać swoje umiejętności.

Jeśli ukończyłeś studia inżynieryjne i znasz język angielski, to nie zastanawiaj się, tylko aplikuj!

Przez pierwsze 6 miesięcy lokalizacja to Mszczonów.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów technicznych
  • otwartość na pracę w różnych miejscach Polski i/lub ewentualną relokację
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • otwartość i chęć nauki
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • otrzymujesz Umowę o Pracę na okres 18 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • praca 12 miesięcy w Polsce, 6 miesięcy w Wiedniu
  • praca w pełnym wymiarze godzin
  • realną naukę, szkolenia oraz rozwój z docelowym kształceniem przyszłego lidera
  • współpraca z zakładami w Polsce oraz za granicą
  • możliwość przedłużenia umowy
  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, Medicover, dofinansowanie do posiłków, ZFŚS, dostęp do platformy do nauki języków obcych

Zadania

  • wspierania działań kierowników/czek, specjalistów/ek z wybranych obszarów produkcyjnych i utrzymania ruchu
  • aktywne angażowanie się w projekty i inwestycje prowadzone w zakładach
  • analiza danych
  • bieżące raportowanie
  • wsparcie procesów biznesowych
  • współpraca z zakładami w Polsce i za granicą

  • Praca Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157