Młodszy specjalista w Dziale Jakości (k/m)
  • Włoszakowice
Włoszakowice, Włoszakowice, wielkopolskie, Polska
Trenkwalder
24. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • aktualizacja i nadzorowanie dokumentacji SZJ,
  • prowadzenie inspekcji higienicznych,
  • udział w audytach,
  • analiza i rozpatrywanie reklamacji,
  • szkolenie personelu w zakresie specyfikacji i dokumentacji jakościowej,
  • wsparcie działu innowacji w zakresie projektowania wyrobu.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (Technologia żywności lub Zarządzanie jakością),
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość systemów: HACCP, BRC,
  • znajomość platform komunikacji jakościowej: QMS, WAVE, TBN,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • uprawnienia audytora wewnętrznego BRC – mile widziane.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez dostęp do kursów i szkoleń.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Włoszakowice
  • Włoszakowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714