Młodszy Specjalista w Dziale Finansowym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
SIXT Rent a Car
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania kluczowe:

  • Prowadzenie rejestru umów kredytowych, pożyczkowych i leasingowych oraz ewidencjonowanie ich w dedykowanym systemie
  • Weryfikacja faktur, not i innych dokumentów oraz kontrola poprawności danych w wewnętrznej bazie
  • Wsparcie w obsłudze dokumentacji finansowej oraz współpracy z bankami i instytucjami finansowymi
  • Obsługa korespondencji i archiwizacja umów oraz dokumentów Działu Finansowego
  • Realizacja bieżących zadań i raportów zleconych przez przełożonego

Wymagane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe (uzyskane lub w trakcie studiów), preferowane w zakresie finansów, rachunkowości, ekonomii, matematyki lub zarządzania
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Biegła obsługa narzędzi pakietu Microsoft Office, a w szczególności MS Excel
  • Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne

Mile widziane:

  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ruchome godziny rozpoczęcie pracy (8:00-9:30)
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i pracę w doświadczonym zespole
  • Pakiet medyczny
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej
  • Owoce do biura

  • Praca Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584