Młodszy Specjalista w Departamencie Analiz i Strategii
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
17. 10. 2024

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Główne zadania:

Realizacja zadań w ramach projektu „Startup Are Us” w szczególności:

  • przygotowywanie i realizacja programów związanych ze środowiskiem start-upowym;
  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z polskimi i zagranicznymi organizacjami takimi jak: organizacje pozarządowe, międzynarodowe, organy administracji rządowej, i samorządowej, w szczególności instytucje wspierające rozwój startupów;
  • opracowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych kierowanych do startupów oraz instytucji wspierających;
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentów dotyczących postępowań publicznych, udział w pracach komisji przetargowych.

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum rok doświadczenia w technicznej organizacji: warsztatów, seminariów, spotkań matchmakingowych dla osób, bądź instytucji będących interesariuszami Narodowego Systemu Innowacji;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • umiejętności analityczne (umiejętność pozyskiwania oraz analizowania informacji w oparciu o dostępne źródła polskie i zagraniczne);
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint);
  • doskonała organizacja pracy;

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • znajomość programów graficznych;
  • umiejętności związane z moderacją i facylitacją spotkań;
  • znajomość dodatkowego języka obcego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662