Młodszy specjalista / specjalistka ds.gruntów
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Sun Hunter
17. 7. 2024

Zespół ekspertów Sun Hunter dynamicznie rozwija się oferując naszym Klientom gwarancję optymalizacji kosztów i maksymalnego wykorzystania zalet inwestycji w odnawialne źródła energii.
Dlatego obecnie rekrutujemy na stanowisko:
młodszy specjalista / młodsza specjalistka ds. gruntów.
Twój zakres obowiązków
- aktywne pozyskiwanie w terenie gruntów rolnych w oparciu o otrzymaną bazę danych klientów
- prowadzenie negocjacji z właścicielami gruntu i doprowadzanie do zawarcia umów dzierżawy gruntu, służebności, posprzedażowych
- budowanie relacji z kluczowymi kontrahentami wewnętrznymi i zewnętrznymi
- utrzymywanie pozytywnych relacji z lokalnymi władzami i mieszkańcami
- prowadzenie analiz lokalnego rynku pod kątem nowych inwestycji
- organizowanie oraz udział w spotkaniach informacyjnych z lokalną społecznością
- opracowywanie harmonogramów prowadzonych projektów
- pozyskiwanie dokumentacji projektowej (mapy/wypisy/wyrysy itp.)
- prowadzenie i koordynacja spraw formalno-prawnych w zakresie pozyskania niezbędnych decyzji administracyjnych
- współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie pozyskiwania gruntów;
- wykonywanie poleceń przełożonego;
- raportowanie postępów prac przełożonemu
Nasze wymagania
- umiejętność logicznego myślenia i wysoka komunikatywność
- dbałość o szczegóły
- zaangażowanie i odpowiedzialność
- wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne - gotowość do kilkudniowych wyjazdów służbowych
- doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji z klientem
- łatwość w inicjowaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji
- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
- dynamizm i zaangażowanie w działaniu
- kreatywność i zorientowanie na osiąganie celów
- samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
- czynne prawo jazdy kat. B – praca mobilna w 80%
- mile widziana znajomość programu QGIS (praca stacjonarna)
Oferujemy
- miłą atmosferę w pracy
- możliwość poznania branży OZE
- szkolenia i samorozwój
- możliwość awansu na stanowisko Managera ds. Gruntów
- samochód firmowy, laptop, tablet, telefon
- pracę w jednym z największych biur projektowych w Polsce
- wysokie premie od podpisywanych umów i wykonywanych zadań
- nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji
- umowę o pracę
- Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
Dodatkowe benefity
- dofinansowanie zajęć sportowych karta Multisport
- elastyczny czas pracy
- spotkania integracyjne
Zainteresowany/zainteresowana? Skontaktuj się z nami :
@ | + 48 793 370 737

  • Praca Kraków
  • Specjalista SEO Kraków
  • Specjalista SEM Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544