Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta (Branża Badań Opakowań)
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
22. 8. 2024

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 1000 osób.
Opis stanowiska:

  • Pełna opieka nad klientem (przyjmowanie zleceń, weryfikacja zleceń, sporządzanie sprawozdań, fakturowanie zamówień, weryfikacja poprawności danych w złożonym zleceniu, opieka reklamacyjna, opieka merytoryczna).
  • Kontakt telefoniczny, mailowy oraz czasami również poprzez spotkania online na Teams z klientem zewnętrznym.
  • Ciągły kontakt z klientem wewnętrznym (laboratoria, pozostałe obszary firmy) w celu zachowania poprawności i ciągłości realizacji usługi.
  • Działanie w zgodzie z wytycznymi dotyczącymi profesjonalnej obsługi klienta, ciągły rozwój merytoryczny oraz jakościowy na stanowisku.
  • Ścisła współpraca z dedykowanym opiekunem handlowym (działamy w tandemie pracownik biura obsługi klienta wraz z handlowcem) oraz pozostałym zespołem.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne (biotechnologia, towaroznastwo, chemia, technologia chemiczna, technologia żywności, pokrewne).
  • Doświadczenie w pracy z klientem pośrednim (forma mailowa, telefoniczna).
  • Doświadczenie w obsłudze różnorodnych programów wewnętrznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - wymóg konieczny.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Nastawienie na realizowany wynik.
  • Doświadczenie w pracy zespołowej i chęć do wspólnego działania.
  • Umiejętność przyswajania nowej wiedzy, niezłomność w działaniu, nieustanna chęć do dalszego rozwoju.

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na lata, oparte na umowę o pracę.
  • Okres wdrożeniowy w dogodnym dla Ciebie i kierownika miejscu.
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (tylko na etapie wdrożeniowym spotykamy się w dogodnym miejscu, aby przekazać Ci wiedzę, później możesz działać samodzielnie i zdalnie).
  • Elastyczne godziny pracy (działamy zazwyczaj od 8:00-16:00 jednak mamy przede wszystkim ludzkie podejście do każdej sytuacji i możesz się z nami dogadać wyjątkowych dla Ciebie sytuacjach :))
  • Docelowo samodzielność i swoboda działania (stawiamy na młode talenty które lubią podejmować decyzje w swoim obszarze, lubią czuć sprawczość na stanowisku pracy).
  • Świetna atmosfera zespołowa (pracownicy firmy JSHP przede wszystkim doceniają przyjazne otoczenie, niepowtarzalnych, pomocnych ludzi).
  • Relacyjny, otwarty na wdrażanie nowych pomysłów, usprawnianie procesów i wspierający kierownik zespołu (a właściwie nasza jedyna niezastąpiona Diana).
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej (Lux-Med).
  • Polisa ubezpieczeniowa (Generali).
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Dostęp do największej platformy językowej z możliwością samodzielnej nauki języka angielskiego
  • Dostęp do systemu kafeteryjnego MyBenefit
  • Możliwość polecania kandydatów i zarabiania dodatkowej kasy na ustalonych zasadach
  • Benefity z ZFŚS (dofinansowanie do wczasów pod gruszą, zapomoga w trudnej sytuacji, paczki na święta)
  • Możliwość zdobycia bardzo dużego doświadczenia zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. obsługi klienta Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648