Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Spedycji CARGO
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
4. 9. 2024

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 1000 osób.
Opis stanowiska:

  • Kompleksowa realizacja zleceń od Klientów z zakresu spedycji morskiej i lądowej oraz usług logistycznych.
  • Nadzorowanie awizowania aut na załadunek i rozładunek towaru, w tym sporządzanie raportów z dostaw i przygotowywanie dokumentacji spedycyjnej.
  • Zarządzanie strumieniem dostaw samochodowych/kolejowych.
  • Ścisła współpraca z terminalami przeładunkowymi.
  • Kontakt z klientami zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klienta.
  • Realizacja zadań administracyjno-biurowych.

PO OKRESIE PRÓBNYM:

  • Praca po okresie próbnym w systemie zmianowym (8-16; 11-19; 13-21) do bieżącego ustalenia.
  • Po okresie próbnym możliwość pracy w systemie hybrydowym (stacjonarna/zdalna) w zależności od zdobytych umiejętności.
  • Służbowy telefon oraz laptop do użytku prywatnego.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane wykształcenie w kierunku: Logistyka, Transport morski lub Towaroznawstwo).
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywność i elastyczność w działaniu.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów.
  • Reagowanie na problemy związane ze zleceniem również po godzinach pracy.
  • Biegłe posługiwanie się komputerem (pakiet Office, Internet i inne).
  • Mile widziana znajomość zagadnień logistyczno-spedycyjnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do kart Multisport.
  • ZFŚS (dofinansowanie do wczasów).
  • Platformę Kafeteryjną MyBenefit.
  • System Poleceń Pracowniczych.
  • Dostęp do największej platformy językowej z możliwością samodzielnej nauki języka angielskiego.
  • Dostęp do Programu Wsparcia Pracowników.
  • Możliwość zdobycia bardzo dużego praktycznego doświadczenia zawodowego.

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Specjalista ds. PR Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536