Młodszy Specjalista/Specjalista ds MICE (K/M)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Coral Travel Poland
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i agentami
  • Przygotowywanie kalkulacji ofert wyjazdów dla grup i draftów umów związanych z realizacją usługi
  • Komunikacja z dostawcami usług w destynacjach dotycząca zakresu usług dla grup
  • Przygotowywanie zestawień i raportów
  • Przygotowywanie umów i wprowadzenie zmian do dokumentacji
  • Raportowanie do Kierownika ds. MICE
  • Towarzyszenie grupie podczas wyjazdu, jeśli będzie taka potrzeba

WYMAGANIA:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży turystycznej
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Swoboda w obsłudze pakietu MsOffice (Word, Excel)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na ludzi i elastyczność w myśleniu
  • Zaangażowanie, skrupulatność, terminowość
  • Mile widziana znajomość programów rezerwacyjnych

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach - dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dobrowolne ubezpieczenie Warta
  • Karta lunchowa - 400 zł/msc
  • Platforma MyBenefit lub karta Multisport
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667