Młodszy Specjalista/Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Wieluń
Wieluń, Wieluń, Łódzkie, Polska
FOODjobs
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Młodszy/Specjalista ds. Kontroli Jakości
Miejsce pracy: woj. łódzkie, okolice Wielunia
ZADANIA:
• Bieżące raportowanie stwierdzonych niezgodności w obszarze produkcji, tendencji w wynikach kontroli, prowadzenie działań wyjaśniających i zapobiegawczych w obszarze jakości produkcji spożywczej oraz weryfikacja ich efektywności
• Wyznaczanie obszarów do doskonalenia w kontekście jakości produkcji żywności
• Weryfikacja zgodności funkcjonowania systemu z obowiązującymi procedurami i instrukcjami oraz aktualnymi wydaniami norm m.in. IFS, BRC
• Opracowanie, weryfikacja, aktualizacja, wdrażanie i nadzór nad dokumentacją systemową
• Planowanie i przeprowadzanie szkoleń z obszaru jakości oraz weryfikacja ich skuteczności
• Weryfikacja procesów produkcyjnych oraz jakości produktów
WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe: Technologia Żywności, Towaroznawstwo lub kierunek pokrewny – mile widziane
• Osoby ukierunkowane, bez doświadczenia – mile widziane
• Znajomość pakietu MS Office
• Znajomość norm: IFS , BRC, ISO 22000 – mile widziane
• Umiejętność pracy w zespole, rzetelność, odpowiedzialność
• Dyspozycyjność do pracy III zmianowej
OFERTA:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
• Pakiet benefitów (posiłki pracownicze, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe etc.)
• Wsparcie zespołu we wdrożeniu
• Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca Wieluń
  • Wieluń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567