Młodszy Specjalista / Specjalista ds. Biura Zarządzania Projektem
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
1. 6. 2024

Misją LOTAMS jest oferowanie usług najwyższej jakości poprzez wykonywanie przeglądów technicznych zgodnie z najwyższymi standardami, by zapewnić niezawodność operacji lotniczych i bezpieczeństwo pasażerom.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Doświadczenie w czytaniu i interpretowaniu zapisów umownych.
  • Umiejętność tworzenia dokumentów o charakterze formalnym.
  • Znajomość programów MS Office.
  • Dobra organizacja pracy.

Mile Widziane:

  • Doświadczenie we współpracy z urzędami.
  • Wykształcenie z zakresu budownictwa.

Zadania:

  • Tworzenie pism formalnych (korespondencja biznesowa, wnioski).
  • Czytanie i wstępna analiza umów.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, urzędami.
  • Prowadzenie notatek ze spotkań.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370