Młodszy Specjalista / Specjalista ds. analiz w PAWO
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 1000 osób
Opis stanowiska

  • Bieżące wykonywanie powierzonych zadań, prowadzenie badań rutynowych w Pracowni Analiz Wartości Odżywczej
  • Terminowość, sumienność, umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Obsługa i nadzór nad wyposażeniem pomiarowym i badawczym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: chemiczne lub pokrewne
  • Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność w pracy na dwie zmiany i w soboty

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza w zakresie pracy w laboratorium z wdrożoną normą PN-EN ISO 17025

Oferujemy

  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Pakiet medyczny (Lux Med)
  • Ubezpieczenie na życie (Generali)
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, imprezy okolicznościowe dla dzieci)
  • Udział w systemie poleceń
  • Dostęp do platformy kafeterynej
  • Dostęp do platformy umożliwiającej samodzielną naukę języka angielskiego
  • Praca z różnorodnymi próbkami w szerokim zakresie metod badawczych
  • Praca wśród specjalistów
  • Poszerzenie kompetencji w wybranym obszarze z zakresu działalności pracowni
  • Awans pionowy w strukturach Pracowni
  • Rozwój w strukturach firmy

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. finansów Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080